Tasuta tarne üle Eesti alates 65 €
Tasuta tarne üle Eesti alates 65 €

Kauba tagastamine
Kuidas saab kaupa tagastada?

Tooted saab tasuta tagastada 30 kalendripäeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast. Kliendid, kes osalevad püsikliendiprogrammis, saavad kauba tasuta tagastada 45 päeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast.

Veebileht. Saad oma tellimuse lihtsalt ja mugavalt tagastada meie veebisaidil.

  • Kui tellisid registreeritud kasutajana, siis jaotises TELLIMUSED klõpsa nupule TAGASTADA. Nii saad tagastada terve tellimuse või osa sellest.
  • Kui tellisid külalisena, saad oma tagastuse vormistada siit https://flokati.ee/et/tagastada-tooted/ sisestades TELLIMUSE ID ja e-posti aadressi, mida kasutasid tellimust vormistades.

Tellimuse saad  tagastada läbi DPD pakiautomaadi või DPD kulleriga,  kes tuleb toodetele koju järgi.

Esialgset transporditasu ei hüvitata (välja  arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule või tegemist oli praaktootega).

Defektse kauba puhul võta meiega ühendust e-posti teel: shop@flokati.ee

Kui ükski eelnimetatud tagastusviisidest Sulle ei sobi, võta meiega ühendust e-posti teel: shop@flokati.ee ja me leiame Sulle sobiva lahenduse.

 

Kuidas saab kaupa ümber vahetada?

* Tooted saab tasuta tagastada 30 kalendripäeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast. Kliendid, kes osalevad püsikliendiprogrammis, saavad kauba tasuta tagastada 45 päeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast.
* Vahetatava kauba tagastamise eest tasub klient, uue kauba saatmise eest tasub müüja.

Ei leidnud vajalikku informatsiooni?
Kirjutage meile.
Saada e-kiri
Lemmiktooted
Hetkel pole lemmiktooteid veel valitud
Sulle võib meeldida ka:
Logi sisse
Registreeri