Tasuta tarne üle Eesti alates 65 €
Tasuta tarne üle Eesti alates 65 €

Oleme pühendunud mitmekülgsele lähenemisviisile, mis hõlmab ökoloogilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid mõjusid.

Sertifikaadid

Neile, kes igatsevad looduslikkust

Me elame müras ja asjade ülekülluses, kaoses, milles on raske märgata tõelist väärtust omavaid asju. Rahu otsimisel pöördume üha sagedamini looduse poole, mis peeglina peegeldab seda, kes me oleme. Meie enda loodud üha kiireneva elutempo tõttu oleme tundlikud ja haavatavad, tasakaalust väljas.

Soovime harmooniat iseenda, teiste, keskkonnaga. Otsime stabiilsust ja hubasust. Seda kõike avastame ümbritsedes end keskkonna looduslike elementidega, mis oma tekstuuride, vormide ja lõhnadega kannavad edasi looduse erilist energiat ja rahustavat vaikust. Armume villasse selle lihtsuse ja loomuliku esteetika pärast. Lõpuks jääme sõltuvusse ega suuda loobuda selle pakutavast mugavustundest.

Ökoloogia

Kasutades oma toodetes looduslikke villakiude, püüame hoolitseda meid ümbritseva keskkonna eest. Valdava enamuse oma toodetest pakendame keskkonnasõbralikesse puuvillastesse pakenditesse ning osa kastidest, mis koos kaubaga klientidele koju jõuavad, on juba varem kasutuses olnud.

Flokati suhtumine

Villa looduslikkus ja eelised inspireerivad meid ümbritseva looduse ja inimeste nimel veelgi rohkem pingutama.

Sotsiaalsed projektid

2016 m. 2016. aastal oli Flokati salongides võimalik osta Andra Kavaliauskaitė CD-vormingus lastele mõeldud muinasjuttu “Merehobuse armastus” ning kogu saadud raha eraldati Linas ja Irma Adomaitiste fondile vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud väikelaste heaks. Samuti kinkisime lastekodule hulga sooje villaseid mänguasju ja jalanõusid.

Tähistades 2020. detsembris Flokati kahekümnendat sünnipäeva, otsustasime mitte keskenduda sünnipäeva õhupallide arvule, vaid neile, kes vajavad rohkem soojust. Terve detsembrikuu jooksul eraldasime igast ostust 2% Kaunase hospiitsi toetuseks.

Vill on üks esimesi asju, millele mõtleme, kui tunneme, et vajame soojust. Ja me oleme kindlad, et vill ja koos sellega ka Flokati võivad teha hoopis rohkemat. Kui hakkasime täitma sotsiaalkampaaniat “Aitame elu elada”, siis seadsime endale eesmärgiks mitte ainult pakkuda hospiitsile hädavajalikku rahalist tuge, vaid ka levitada sõnumit, et raske eluetapi puhul ei jäeta meist kedagi saatuse hooleks, et on palju inimesi, kes tahavad ja saavad ulatada oma abikäe ning aidata elu edasi elada.

Kogu detsembrikuu jooksul sooje Flokati tooteid ostes, eraldasite hospiitsitoetusele kokku 4500 eurot, mida meie otsustasime suurendada kuni 6000 euroni. Loodame, et see raha aitab Kaunase hospiitsi personalil ja vabatahtlikel osutada patsientidele ja nende lähedastele igakülgset abi!

Oluliseks ülesandeks on Kaunase hospiitsi tegevuse kohta teabe levitamine. Oleme jälginud teie reaktsioone ja rõõmustame kõigi üle, kes on teada saanud, mis on hospiits ja millega tegeleb. Täname siiralt kogu Flokati kogukonda, sõpru, Linas Adomaitist, Ieva Mackevičienet, Erika Valiukaitet, Lina Jurevičiūtet ja kõiki teisi, kes aitasid levitada teavet Kaunase hospiitsi tegevuse kohta! Hospiitsi töötajad ja vabatahtlikud püüavad aidata kõiki, kes vajavad abi ja meie kõik saame üheskoos aidata neil seda teha: liitudes hospiitsi vabatahtlikega, pakkudes mitterahaliselt või rahalist toetust, või eraldades hospiitsile maksuameti kaudu 1,2% üksikisiku tulumaksu. Oluline on mõista, et meie abi, tuge või toetust vajatakse seal aastaringselt.

Soovid rohkem hubasust?

Vali FLOKATI villatooted kohe praegu.

Kauba tagastus on tasuta
Kohaletoimetamine üle Eesti
Tasumine kauba kättesaamisel
Turvaline ostmine
Lemmiktooted
Hetkel pole lemmiktooteid veel valitud
Sulle võib meeldida ka:
Villased-kindad-hallid
 1116
Logi sisse
Registreeri